Pokaż menu

PL / EN

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt

Dzień Babci i Dziadka w Blue Cactus

Dzień Babci i Dziadka w Blue Cactus

21/01 – (godz. 14:00 – 16:00)
22/01 – (godz. 12:30 – 15:30)

Babcia i dziadek to najlepsi przyjaciele! Ale czy wiecie o nich coś więcej?
W ten specjalny weekend przyjrzyjmy się ich historii i zróbmy prawdziwe drzewo rodzinne, które będzie wspaniałym prezentem dla najbliższych!

Oprócz lekcji historii rodzinnej otwieramy warsztaty plastyczne dla najmłodszych z tworzeniem pięknych laurek dla Babci i dla Dziadka – oczywiście pod okiem grupy naszych animatorów, którzy to cały czas gotowi będą rozwijać kreatywność najmłodszych i pomagać tworzyć im nawet najbardziej skomplikowane laurki.

Podczas wydarzenia przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych najmłodszych gości – KIDS MENU FREE – w prezencie od całego Teamu.

Aktualizacja z 17 stycznia:
Dzień Babci i Dziadka w Blue Cactus powoli się zbliża. Chcielibyśmy aby ten weekend był szczególnie rodzinny. Kierujemy nasze zaproszenie do całych rodzin. Jeśli będzie taka możliwość to przybywajcie do nas z dziećmi, dziadkami i spędźcie ten wyjątkowy dzień u nas.

My ze swojej strony zadbamy o atmosferę, smaki, animacje dla dzieci i postaramy się aby wizyta u nas była dobrym doświadczeniem kulinarnym i miłym wspomnieniem dla wszystkich.
Niedziela to czas rodzinnych spotkań i rozmów.

Chcemy aby z wizyty w niedzielę można było otrzymać rodzinną pamiątkę – zdjęcie. Dlatego w ramach wydarzenia udostępniamy fotobudkę z nieograniczoną ilością zdjęć dla dzieci, dziadków i rodziców. Zdjęcia to wspaniałe wspomnienie po latach dla całej rodziny.

Wiemy, ze wyjście całą rodziną do restauracji to zawsze wydatek. My wprowadziliśmy pewnego rodzaju ułatwienie, które staje się tradycją weekendową. FREE KIDS MENU – czyli w każdy weekend rodzice nie płacą za potrawy zamówione dla dzieci. To jest nasze zaproszenie do częstszych odwiedzin w Blue Cactus. Chcemy być miejscem przyjaznym rodzinie.
Co jeszcze przygotowaliśmy? Co czeka Babcie i Dziadka? a tym więcej piszemy w naszym wydarzeniu: Wydarzenie FB Dzień Babci i Dziadka

Do zobaczenia!

Rezerwacje:
22 851 23 23 lub recepcja@bluecactus.pl