Pokaż menu

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt

PL / EN

Blue Cactus – restauracja i przestrzeń dla biznesu

20 września 2016

Sporo osób kojarzy nas jako restaurację amerykańską, specjalizującą się w kuchni tex-mex i southwest z wpływami kuchni meksykańskiej. Minęło sporo czasu od naszego powstania i w tym roku mija 20 lat od momentu w którym pierwszy raz zaprosiliśmy Gości do naszej filozofii gastronomii i doświadczenia kulinarnego.

Jesteśmy bardzo wszechstronni, w ciągu dnia odbywają się u nas spotkania biznesowe – śniadania i lunche, wieczorami odwiedzają nas grupy przyjaciół, które czują się bardzo swobodnie. W weekendy wnętrza wypełnia gwar rodzin z dziećmi, którym szczególnie dedykowany jest niedzielny brunch rodzinny.
Blue Cactus zawsze stawiał także na wykorzystanie polskich produktów sezonowych, które znajdują swoje miejsce w menu specjalnych. Pojawiają się one wraz ze zmianą pory roku i funkcjonują równolegle do karty głównej. Dobór składników najwyższej jakości, różnorodność menu i miła atmosfera panująca w restauracji to główne czynniki decydujące o tym, że istnieje ona na kulinarnej mapie Warszawy już od 18 lat.

Drugie oblicze a dla niektórych pierwsza myśl o Blue Cactus – integracje i event frimowe w Warszawie.

Sala Iguana Lounge mieści się w lewej części Blue Cactus. Z jednego miejsca do drugiego prowadzi korytarz. Iguana Lounge to miejsce wielu spotkań i integracji firmowych. Wielokrotnie organizowaliśmy branżowe konferencje i wieczorne bankiety dla firm korporacyjnych i topowych marek z rynku polskiego i światowego.

Klasyczny bar i bogata karta koktajli zachęcają, by spędzić tutaj cały wieczór. Organizujemy imprezy integracyjne, wydarzenia kulturalne i uroczystości rodzinne, które aranżujemy u nas lub w dowolnie wybranej scenerii – np. w biurowcu, w centrum handlowym, w obiekcie zabytkowym. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie i zawsze dbamy o najwyższą jakość serwowanych potraw oraz miłą atmosferę spotkania.

Zapraszamy do nas.
Nasz Dział Handlowy przygotuje dla Państwa profesjonalną zindywidualizowaną ofertę.