Pokaż menu

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt

PL / EN

Impreza Integracyjna dla Firm w Blue Cactus

14 listopada 2017

Nadszedł czas na zabawę wśród kolorowego meksykańskiego wnętrza, latynoskiej muzyki, smacznego jedzenia oraz barwnej i sympatycznej obsługi. Blue Cactus to idealne miejsce na zorganizowanie imprezy firmowej w Warszawie, ze względu na profesjonalne 20-letnie doświadczenie restauracyjne i nie tylko!

Pyszna kuchnia teksańsko – amerykańska, niesamowita latynoska atmosfera to idealna sceneria imprezy. Gorące meksykańskie rytmy to wszystko czego potrzeba podczas imprezy integracyjnej pracowników twojej firmy. Nasi goście już od 20-stu lat doceniają jakość naszej sympatycznej atmosfery podczas wszelkiego rodzaju imprez, ze względu na profesjonalizm, który im dostarczamy.

Zorganizowaliśmy z powodzeniem kilkaset imprez dla firm oraz dużych korporacji, począwszy od wieczornych spotkań integracyjnych, imprez firmowych, wieczorów tematycznych, bankietów i konferencji dla firm w Warszawie.

 

Organizując event firmowy w naszej restauracji, możesz liczyć na opiekę profesjonalnych event managerów, którzy zorganizują twoje przyjęcie od samego początku, aż do końca. Lubimy pomagać i ułatwiać życie naszym gościom, dlatego uszczęśliwia nas fakt, iż dzięki naszej pomocy, oszczędzacie cenny czas i energię na często stresujące przygotowania

 

.

Blue Cactus to idealne miejsce na imprezę integracyjną ze względu na ogromną przestrzeń jaką możesz wykorzystać. Niesamowicie kolorowa, wyszykowana na styl meksykański restauracja wraz z częścią barową oraz VIP Room-em pomieści nawet do 300 osób.

Dodatkowo, nasza dwupoziomowa sala klubowa Iguana, gdzie znajduje się parkiet taneczny oraz najdłuższy drink-bar na Mokotowie,  jest w stanie pomieścić dodatkowe 250 osób.

W przypadku małych spotkań firmowych, udostępniamy wydzielony, prywatny VIP Room, z dostępem do dużego telewizora oraz Internetu. Natomiast podczas dużych konferencji oraz imprez, wszystkie dostępne sale wyposażamy w projektory i innego rodzaju niezbędne sprzęty.

 

Podczas organizacji imprezy w Blue Cactus oprócz znakomitego serwisu zapewniamy również profesjonalną obsługę techniczną i oprawę muzyczną imprezy.

Dodatkowo udostępniamy masę innych atrakcji dodatkowych, takich jak meksykański zespół „Mariachi”, pokazy barmańskie, kasyno, karykaturzysta, wieczór karaoke, foto budka oraz cieszące się największym uznaniem pokazy brazylijskiej samby oraz zespół bębniarzy, grających uliczną sambę, jaką podczas karnawału grają w Rio grupy batucada.

 

Ze względu na nasze długoletnie doświadczenie w Blue Cactus przede wszystkim umiemy się bawić, a radość i uśmiech naszych gości cenimy sobie najbardziej!

 

 

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt