Pokaż menu

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt

PL / EN

Niedzielny Brunch – niecodzienne doświadczenie w gronie najbliższych

19 października 2016

Po ciężkim tygodniu i szalonym tempie każdego dnia przychodzi moment w którym możemy zwolnić i poświęcić czas dla siebie i rodziny albo dla znajomych. Stworzyliśmy klimat niedzielnej fiesty podczas której można skosztować smaków naszej kuchni a dzieci pod okiem animatorów wspaniale się bawią.

Brunch to tak naprawdę połączenie słów breakfast i lunch.  Nasze menu to  zarówno produkty śniadaniowe, jak i dania bliższe obiadom. Traktujemy brunch jako możliwość pokazania możliwości naszej restauracji.

Naszą propozycję  kierujemy jest przede wszystkim do mieszkańców Warszawy. Często obserwujemy sytuację gdzie podczas brunchów rodziny lub grupy znajomych wykorzystują ten dzień do organizacji  spotkania urodzinowego lub imieninowego podczas brunchu.

Niedzielna fiesta to  dla naszych kucharzy pole do popisu i faktycznie w wielu przypadkach serwujemy wymyślne dania i frapujące smaki kuchni TEX MEX. To wszystko sprawia, że co niedziele mamy zupełnie nowe menu a sporo Gości wraca do nas ponownie.

Kolejnym walorem naszej propozycji jest doświadczenie kulturowe, które zapewniamy przez serwowanie smaków kuchni meksykańskiej i amerykańskiej. Spróbujcie naszej salsy fresci, verdy lub żeberek w sosie BBQ.

Obecnie możemy również liczyć m.in. na bajgle, serki kremowe w różnych smakach  czy na roladki z tortilli z grillowanym kurczakiem i marynowanym jalapeno. Specjalna zupa w formie kremu z kukurydzy stanowi stały punkt programu z racji coraz częstszych zapytań naszych Gości o możliwość jej zjedzenia.

Po dobrym posiłku przychodzi czas na deser a tu kolejne niespodzianki przygotowywane na miejscu: churros z czekoladą, brownie, sernik, tarta jabłkowa, świeże owoce.

W trakcie trwania brunchu zapewniamy dzieciom specjalne menu i  opiekę profesjonalnych animatorów,którzy zorganizują dla maluchów gry, konkursy i zabawy.

Drodzy Goście, w każdą niedzielę zapraszamy na rodzinny brunch w godzinach 11 – 14:00.

A po brunchu albo w trakcie zapraszamy na spacer po parku Morskie Oko.

75 zł – osoba dorosła, 15 zł – dziecko do 12 lat

Blue Cactus – gorąco i aromatycznie zaprasza ;-)!

+48 22 851 23 23

recepcja@bluecactus.pl

P.S Zalecamy rezerwację stolików