Pokaż menu

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt

PL / EN

Rodzinny weekend w Blue Cactus

14 września 2017
 Weekendowe animacje tematyczne dla dzieci połączone Free Kids Menu oraz Karta Dużej Rodziny akceptowana przez cały tydzień! – nie ma lepszego miejsca dla rodziny niż restauracja Blue Cactus.
Dla nas wartości rodziny są pierwszorzędne, dbamy o to, aby jednoczyć się przy wspólnym posiłku oraz spędzać miło czas przez cały tydzień, a w szczególności w weekendy, kiedy dzieci mogą aktywnie spędzić czas podczas zabaw organizowanych przez  animatorów.

Rodzina jest najważniejsza! W naszej restauracji jako jedni z nielicznych akceptujemy kartę dużej rodziny. Dzięki temu możecie zjeść smaczny posiłek z aż 10 % zniżką na cały rachunek. Co więcej, w weekendy Wasze dzieci jedzą całkowicie za darmo z naszej karty dziecięcej Kids Menu. Wystarczy tylko zarezerwować stolik!

 

Podczas każdego  weekend szykujemy dla Waszych małych pociech animacje, a co więcej wraz z naszymi animatorami tworzymy tematy oraz zajęcia edukacyjno – rozowjowe, które będą dla dzieci nie tylko zabawą, ale i nauką.

 

Zobaczcie co przygotowaliśmy dla Was we wrześniu:

 

Animacje dla Dzieci

2 – 3/09w związku ze zbliżającym się rokiem szkolnym dobrze przygotowaliśmy się do rozpoczęcia i wraz ze wszystkimi dziećmi przygotowaliśmy plany lekcji, zakładki do książek, zegary, na których oznaczyliśmy czas poświęcany na odrabianie prac domowych oraz innych czekających obowiązków, ale również przyjemności, czyli czasu na zabawę, oraz inne przydatne na okres szkolny rzeczy dla dzieci, aby czas nauki wydawał się być przyjemniejszy.

 

9 – 10/09mieliście już okazję przenieść się do tajemniczego lasu, a po drodze spotkać wilka i inne przyjazne leśne stwory oraz wspólnie tworzyć niesamowicie bajkową historię. Miało to nie tylko przybliżyć nas do natury oraz otacząjącej nas przyrody, ale również wzbudzić szacunek do lasów oraz żyjących tam zwierząt, przypominając o tym, iż musimy dbać o otaczające nas środowisko.

 

16 – 17/09 – czas na dawkę dobrej zabawy! Wraz z dziećmi wybierzemy się w podróż do egzotycznego Madagaskaru, gdzie przeistoczymy się w sympatyczne i dobrze nam znane Pingwiny, oraz będziemy wykonywać powierzone nam misje pełne ciekawych przygód i wyzwań! Kowalski, Rico, Szeregowy i Skipper do dzieła!

 

23 – 24/09z radością powitamy nową porę roku, czyli jesień! Opowieści o jesieni będzie co nie miara, dodatkowo porozmawiamy o kolorach, a następnie przeniesiemy je na papier, a piękną jesień przedstawimy w formie prac plastycznych, które później będziecie mogli na pamiątkę zabrać do domu, i przyozdobić nimi wasze domy.

 

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt