Pokaż menu

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt

PL / EN

Warsztaty Kulinarne w Blue Cactus

20 listopada 2017

W restauracji Blue Cactus możecie wziąć udział w warsztatach kulinarnych Teach&Taste prowadzonych przez naszych top Szefów Kuchni, w których macie okazję poznać tajniki gotowania potraw z kuchni teksańsko-meksykańskiej oraz zasmakować wszystkich ugotowanych dań. Do domu zabierzecie nie tylko cudowne wspomnienia i umiejętności, ale również przepisy, którymi zaskoczycie przyjaciół przy wspólnej kolacji!

Każdy z nas zapewne od młodych lat marzył o nauce gotowania pod okiem profesjonalnego Szefa Kuchni. Teraz to nie jest już tylko małe dziecięce marzenie, ale rzeczywistość – nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych.

W restauracji Blue Cactus możecie nauczyć się przygotowywać dania z kuchni Teksańsko – meksykańskiej oraz Hiszpańskiej pod okiem naszych wspaniałych szefów kuchni – Grzegorza i Łukasza!

Podczas wspólnego gotowania poznacie nie tylko specyfikę przygotowywania poszczególnych dań, ale również dowiecie się o ich historii i charakterystyce.

Po zakończeniu warsztatów, goście zasiadają przy wspólnym stole, a dania są serwowane przez kelnerów bądź przygotowane w formie bufetu, w przypadku większych grup. Kolacje możemy zaserwować nie tylko w restauracji Blue Cactus, ale również w klubie Iguana Lounge, gdzie dodatkowo można potańczyć w rytmie latynoskiej muzyki.

Podczas warsztatów oraz kolacji zapewniamy profesjonalną obsługę barmańską oraz kelnerską, którzy mile witają gości powitalnym drinkiem. Stanowiska dla wszystkich uczestników wyposażone są  w niezbędne produkty, sprzęty, a nawet kolorowe zapaski i kitle kucharskie.

Każdy uczestnik zabiera ze sobą swoją własną książkę kucharską, gdzie znajduje się wiele dań z kuchni Tex-Mex. Do najbardziej ulubionych podczas wspólnego gotowania należą między innymi guacamole, quesadilla, salsa fresca, burrito, chili con carne, jabłkowa chimichanga i wiele wiele innych.

Udostępniamy szeroką gamą potraw z kuchni hiszpańskiej i TEX MEX , a dobór dań zależy indywidualnie od uczestników warsztatów. Dodatkowo warsztaty mogą być prowadzone w języku angielskim.

Ze względu na 20-letnie doświadczenie restauracyjne wiemy, iż każda organizowana przez naszych Gości impreza wiąże się z czasem i stresem. Z tego względu, przygotowując przyjęcia i warsztaty w naszej restauracji nasi Event Managerowie zaopiekują się twoją imprezą, dopinając wszystko na ostatni guzik.

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt