Pokaż menu

PL / EN

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt

Warsztaty

AKADEMIA BLUE CACTUS – WARSZTATY KULINARNE I BARMAŃSKIE DLA FIRM Z WARSZAWY
Wspólne przygotowywanie przekąsek, nieformalne rozmowy, często na stojąco, pomiędzy próbowaniem i serwowaniem koktajli, siłą rzeczy zbliżają i integrują współpracowników. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Gości biznesowych, stworzyliśmy Akademię Blue Cactus. Akademia to nasz autorski i wyjątkowy sposób na integrację osób pracujących w jednej firmie. Proponujemy niebanalną alternatywę dla kolacji biznesowej. Gwarantujemy, że taka forma integracji firmowej na długo zapadnie w pamięć a i efektywność zespołu w firmie wzrośnie!

TEACH & TASTEWARSZTATY KULINARNE
Zaproponujemy Wam takie menu, którego przygotowanie pod okiem naszego Szefa Kuchni będzie nieskomplikowane, ale mimo wszystko pozwoli nam odsłonić przed Wami kilka sekretów kuchni Tex-Mex, w której się specjalizujemy!

MIX & TASTEWARSZTATY BARMAŃSKIE
Oferta prezentuje najnowsze trendy sztuki barmańskiej, łącząc naukę dla pracowników firm ze świetną zabawą. Warsztaty są prowadzone przez Mustafę Al Saidi- szefa baru w naszej restauracji. Oferujemy możliwość dodatkowo zorganizowania kolacji po warsztatach, podczas której w ramach Mix&Taste serwujemy dla każdego z Gości po trzy koktajle.