Pokaż menu

PL / EN

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt

Rodzinny Weekend

Stworzyliśmy klimat niedzielnej fiesty, podczas której można skosztować smaków naszej kuchni a dzieci pod okiem animatorów wspaniale się bawią.

Brunch to połączenie słów breakfast i lunch. Nasze menu to zarówno produkty śniadaniowe, jak i dania bliższe obiadom. Traktujemy brunch jako możliwość pokazania możliwości naszej restauracji.

Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do rodzin z dziećmi z Warszawy. Często obserwujemy sytuację podczas brunchów, że rodziny lub grupy znajomych wykorzystują ten dzień do organizacji spotkania urodzinowego lub imieninowego.

Niedzielna fiesta to dla naszych kucharzy pole do popisu i faktycznie w wielu przypadkach serwujemy wymyślne dania i frapujące smaki kuchni TEX MEX. 

Kolejnym walorem naszej propozycji jest doświadczenie kulturowe, które zapewniamy przez serwowanie smaków kuchni meksykańskiej i amerykańskiej. Spróbujcie naszej salsy fresca-i, verde lub żeberek w sosie BBQ.

Aktualnie proponujemy naszym gościom formułę a’la carte z dodatkowym aspektem w postaci Free Kids Menu (rodzice nie płacą za dania dla dzieci zamawiane z menu dziecięcego.)

A po niedzielnym obiedzie lub w trakcie zapraszamy na spacer po parku Morskie Oko.