Pokaż menu

PL / EN

+48 22 851 23 23 Zarezerwuj stolik Kontakt

Restauracja

Jesteśmy restauracją amerykańską w segmencie casual specjalizująca się w kuchni Tex-Mex. Tex Mex jest kuchnią pogranicza Teksasu i północnego Meksyku. Jest jednym z bardziej popularnych tematów kulinarnych wśród Amerykanów, a od 20 lat  również wśród Polaków.

Nasze menu zawiera także wpływy kuchni Southwest – czyli południowego zachodu Stanów Zjednoczonych. Powstaliśmy 1996 roku i od razu zyskaliśmy uznanie wśród gości, których większość stanowili ludzie biznesu -głównie ze USA - szukający nieformalnych przestrzeni z dobrą kuchnią.

W ciągu dnia odbywają się u nas spotkania biznesowe firm z Warszawy w formie lunchu, a wieczorami odwiedzają nas grupy przyjaciół, które czują się u nas bardzo komfortowo.

10 najczęściej zadawanych pytań o Blue Cactus

W Blue Cactus organizowane są liczne spotkania integracyjne i szkolenia dla firm z Warszawy. Posiadamy dedykowaną salę z nagłośnieniem, barem i przestrzenią do organizacji szkolenia lub integracji firmowej.

W weekendy wnętrza wypełnia gwar rodzin z dziećmi, którym szczególnie dedykowana jest przestrzeń w ogrodzie z placem zabaw. Jesteśmy restauracją przyjazną dla rodzin z dziećmi.

Blue Cactus zawsze stawiał także na wykorzystanie polskich produktów sezonowych, które znajdują swoje miejsce w menu specjalnym. Pojawiają się one wraz ze zmianą pory roku i funkcjonują równolegle do karty głównej. Dobór składników najwyższej jakości, różnorodność menu i miła atmosfera panująca w restauracji to główne czynniki decydujące o tym, że istnieje ona na kulinarnej mapie Warszawy już od 20 lat.